Podsumowanie Turnieju Piłki Nożnej o Puchar BS Sierakowice - rocznik 2006

Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Banku Spółdzielczego w Sierakowicach - rocznik 2006

W dniu 14.08.2016 roku na stadionie w Sierakowicach Gminny Klub Sportowy " Sierakowice " zorganizował dla chłopców z rocznika 2006 i młodsi " Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Banku Spółdzielczego w Sierakowicach ". To turnieju  zgłosiło się  osiem następujących drużyn : GKS I Sierakowice, GKS II Sierakowice, Jedyneczka Kartuzy, Cartusia I Kartuzy, Cartusia II Kartuzy, FC I Gowidlino, FC II Gowidlino oraz Zryw Parchowo. Turniej rozegrano w dwóch grupach z których do półfinału awansowały po dwie drużyny GKS I Sierakowice, Zryw Parchowo oraz GKS II Sierakowice i Cartusia I Kartuzy. Ostatecznie najlepszym zespołem turnieju została drużyna Cartusia I Kartuzy.

Tabela Końcowa turnieju :

1. Cartusia I Kartuzy

2. GKS I Sierakowice

3. Zryw Parchowo

4. GKS II Sierakowice

5. FC I Gowidlino

6. Cartusia II Kartuzy

7. Jedyneczka Kartuzy

8. FC II Gowidlino

Najlepszym zawodnikiem został wybrany - Marcel Wysiecki - Carusia I Kartuzy

Najlepszym bramkarzem został wybrany - Kacper Lejk - FC gowidlino

Najlepszym strzelcem został - Jakub Wesołowski - Jedyneczka Kartuzy

Zarząd Klubu składa podziękowania sponsorowi tej rywalizacji sportowej , Bankowi Spółdzielczemu w Sierakowicach za zakup nagród dla uczestników zawodów oraz organizatorom Panom Sychcie Karolowi oraz Hinca Damianowi oraz wszystkim uczestnikom tej zabawy sportowej.

F.W.

Powiązana galeria: