DO SIEGO 2016 ROKU !!!

Mija kolejny rok działalności Gminnego Klubu Sportowego " Sierakowice ", rok ten można uznać dla naszego stowarzyszenia za udany , patrząc pod względem organizacyjnym ,  wyników oraz wsparcia naszego stowarzyszenia przez sponsorów a zwłaszcza Władz Gminy w Sierakowice bez których jak wielokrotnie podkreślaliśmy klub po prostu by nie istniał. Mimo zawirowań które zaserwowali w ostatnim czasie nam politycy życzymy wszystkim sympatykom wszelkiego rodzaju dyscyplin sportowych oraz wszystkim ludziom dobrej woli bez względu na popierane opcje polityczne -  SZCZĘŚCIA  , DUŻO SUKCESÓW  ZAWODOWYCH  I  SPORTOWYCH  ,  ZDROWIA  I  POMYŚLNOŚCI   W    NADCHODZĄCYM   2016  ROKU    -        DO SIEGO ROKU !!!

W imieniu Zarządu GKS Sierakowice oraz własnym życzy :